Sidetable Beliz - 100% MELAMINE - Antiek Walnoot - 170 x 80 x 35 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Sidetable Beliz - 100% MELAMINE - Antiek Walnoot - 170 x 80 x 35 cm
€ 574,00
Kleur
Veilig betalen
Een verfijnde opbergoplossing die uw kamer verlicht. Deze console van 170x80x35 cm is gemaakt van 18 mm dik gemelamineerd hout en is voorzien van LED-verlichting en talrijke wandgemonteerde planken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 57 |
| Montage vereist | Ja |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG382NRC1608 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 170,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's