Eetkamerstoel Richi - olijfgroen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Richi - olijfgroen
€ 203,70
€ 291,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Richi, met draaimechanisme. Gemaakt uit polyurethaan en bekleed met olijfgroene velvet. Verkocht per 2.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ZZ-4954-72V |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 63,00 cm |
| Lengte Product - cm | 81,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 2 |
De stoelen van de Richi collectie zijn heel trendy dankzij hun bekleding in velvet. De stoelen bestaan in twee verschillende kleuren: roze en olijfgroen. Deze stoel bezit over een comfortabele zitting gemaakt uit polyurethaan en heeft de mogelijkheid om rond haar as te draaien.
Deze stoel wordt verkocht per twee.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's