Armstoel Rasto velours - champagne
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Draaibare armstoel Rasto in champagnekleurig velours uit PU, met een onderstel uit zwart gepoedercoat staal. Verkocht per 2.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 48 |
| Hoogte armleuning | 65 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ZZ-4954-55V |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 63,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Rasto draaibare armstoel zit even comfortabel als hij eruitziet. De zitting, rug- en armleuning van velours zijn samengesteld uit 100% polyurethaan. Het eenvoudige maar stevige onderstel is gemaakt van gepoedercoat staal. Misschien denk je dat de stoel moeilijk te onderhouden is, maar je kan deze gewoon afnemen met een lichtvochtige doek en je kan weer verder! De stoel wordt verkocht per twee stuks en is ook beschikbaar in antraciet.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob