Eetkamerstoel Brenda - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Brenda, met een beige bekleding uit Monza-stof en poten uit zwart gepoedercoat metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 48.5 |
| Zitdiepte | 40.5 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000097541 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 54,50 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Brenda is voorzien van een beige bekleding uit Monza-stof. Als special touch is de stoel voorzien van decoratief stiksel. Dit geeft de stoel een extra huiselijke uitstraling en nodigt uit om erin plaats te nemen. De zwart gepoedercoate poten uit metaal geven het geheel dan weer een stoere toets.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob