Draaistoel Birgen - lichtbruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaistoel Birgen - lichtbruin
€ 165,00
€ 254,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Birgen in lichtbruine stof met vierkante stikking. Zwarte poten in gepoedercoat metaal, met opvallend onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 46 |
| Zitdiepte | 40.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000093136 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 54,50 cm |
| Lengte Product - cm | 58,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng design en comfort in je eethoek. De zachte bekleding heeft een cool stikselpatroon dat de stoel nog spannender maakt. Je kan je gemakkelijk ook gemakkelijk omdraaien, want hij staat op een zwarte spinnenvoet met 4 armen. De stoel is gemaakt uit lichtbruine stof met vierkante stikking en poten in zwart gepoedercoat metaal.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's