Barstoel Oregon - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Barstoel Oregon in kunstleer met metalen poten en voetensteun.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 42 |
| Zithoogte | 76.5 |
| Zitdiepte | 37.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000096091 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 46,50 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 103,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Comfortabel en stijlvol, zo kan je deze Oregon barstoel het best beschrijven. De bekleding in kunstleer is afgewerkt met een beige zigzagnaad. De korte rugleuning zorgt voor voldoende ondersteuning. Samen met het matzwarte frame resulteert dit in een moderne barstoel die in elk huis past.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob