Salontafelset Aziz - Ø50x50cm & Ø80x45cm - mangohout/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafelset Aziz - Ø50x50cm & Ø80x45cm - mangohout/zwart
€ 145,00
€ 222,00
Veilig betalen
Stijlvolle set van 2 'Aziz' salontafels met mangodecor, metalen poten en duurzaam MDF blad. Perfect voor elke woonkamer. Hoogte 45-50cm, Diameter 50-80cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.6 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO3092-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De set van 2 salontafels 'Aziz' is een stijlvolle en praktische aanvulling voor elke woonkamer. Gemaakt met een mangohouten decor en metalen poten, zijn deze tafels zowel duurzaam als visueel aantrekkelijk. Het 25 mm MDF tafelblad heeft een ABS rand voor extra bescherming tegen slijtage. Met afmetingen van Ø50x50cm en Ø80x45cm zijn deze tafels de perfecte maat voor het bewaren van drankjes, snacks of decoratieve voorwerpen. Verfraai je leefruimte met de set van 2 salontafels 'Aziz' en geniet van het gemak en de stijl die ze met zich meebrengen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's