Salontafels Zariel - set van 3 - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
3-delige salontafelset Zariel 44x35x39cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.2 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 3 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101001520 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 44,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 38,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De salontafelset Zariel is de perfecte combinatie van modern design en praktische flexibiliteit. De tafeltjes zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit. Deze set van drie strak vormgegeven tafeltjes biedt eindeloze mogelijkheden: gebruik ze samen als speels geheel of afzonderlijk als bijzettafels, nachtkastjes of extra tafeltjes bij gasten. De tafeltjes schuiven moeiteloos in elkaar, ideaal voor kleinere ruimtes. Ontdek al onze salontafels en salontafelsets op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob