Salontafels Orion - 60x90x30cm - set van 2 - eikendecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG563NRD1903 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 30,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De salontafelset Orion is een echte blikvanger in je woonkamer. Met zijn organische vormen en stijlvolle eikendecor afwerking straalt deze set rust, luxe en modern design uit. Perfect voor interieurs waarin sfeer en vormgeving samenkomen. Met zijn twee verschillende maten (30 x 85 x 35 cm en 60 x 90 x 30 cm) kunt u deze salontafel gebruiken als een middelpunt in uw woonkamer of als een bijzettafel naast uw bank. De mogelijkheden zijn eindeloos, waardoor u uw ruimte kunt aanpassen aan uw behoeften. De tafels zijn vervaardigd uit stevig spaanplaat en afgewerkt in een natuurgetrouwe houtlook, die de warme uitstraling van hout combineert met het comfort van onderhoudsvriendelijke materialen. Ontdek de volledige collectie Orion op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob