Set van 2 salontafels Lima ø76 industrieel - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 2 salontafels Lima ø76 industrieel - grijs
€ 229,00
€ 369,00
Veilig betalen
Set van 2 ronde salontafels Lima uit staal.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 80cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3162-48 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 76,00 cm |
| Lengte Product - cm | 76,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze industriële salontafelset bestaat uit twee ronde salontafels uit staal. De tafeltjes zijn gepoederlakt en kregen een grijze metallic afwerking. Het kleine tafeltje is hoger dan de grote salontafel, waardoor een leuk effect ontstaat.
Afmetingen:
- Kleine tafel: ø58 x 44 cm
- Grote tafel: ø76 x 40 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's