Salontafel Roy - Ø60x45cm - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Roy Ø60x45cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwarte metalen poten.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.4 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103002026 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Roy salontafel combineert een stoer industrieel design met een warm eikdecor, waardoor hij een perfecte aanvulling is op elk modern interieur. De stevige hairpinpoten geven de tafel een leuke retro-uitstraling. Het tafelblad van 60cm is ruim genoeg voor hapjes, drankjes en accessoires. Dankzij het open ontwerp oogt de tafel luchtig en past hij perfect in zowel grote als kleine woonruimtes. Ontdek al onze woonkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob