Salontafel Roger Ø88 - rustiek bruin/zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Roger Ø88 - rustiek bruin/zwart
€ 179,00
€ 199,00
Veilig betalen
Ronde salontafel Roger uit spaanplaat en staal, 88 x 88 x 47 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.6 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 90cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LCT88X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 88,00 cm |
| Lengte Product - cm | 88,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze ronde salontafel met verweerd houten look en robuust stalen frame trekt heel wat aandacht naar zich toe in je woonkamer. Het blad is gemaakt van hoogwaardig spaanplaat en kan maar liefst 100 kg dragen. Plaats drankjes en wat fingerfood op de tafel voor een meer dan geslaagde avond onder vrienden of familie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's