Salontafel Onda - 60x60x40cm - met opbergruimte - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vierkante salontafel Onda 60x60x40cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16.6 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103000601 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng warmte en stijl in je woonkamer met de salontafel Onda. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Dankzij het strakke, moderne ontwerp met de natuurlijke houtlook past hij moeiteloos in diverse interieurstijlen. Het ruime tafelblad biedt plaats voor koffiekopjes, decoratie en woonaccessoires terwijl het open opbergvak handig is voor onder andere boeken en tijdschriften. Ontdek al onze salontafels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob