Salontafel Nefel - 90x60x38cm - met opbergruimte - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Nefel 90x60x38cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor met zwarte accenten.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.6 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103050077 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 38,20 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Breng een moderne en sfeervolle uitstraling in je woonkamer met de salontafel Nefel. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwarte accenten. Dankzij het slimme ontwerp biedt deze tafel niet alleen stijl, maar ook veel opbergruimte. In de opberglade kun je allerlei spullen zoals onderzetters of afstandsbedieningen netjes opbergen. Het open vak is dan weer ideaal voor boeken, magazines en accessoires. Ontdek al onze salontafels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob