Salontafel Morpheus - 100x50x44-65cm - met opbergruimte - eikdecor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Morpheus 100x50x44cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met uitklapbaar tafelblad tot 65cm hoogte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 65 |
| Minimum hoogte cm | 43 |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA0400TABA |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,60 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De meubelcollectie Morpheus straalt eenvoud, warmte en functionaliteit uit. Met haar harmonieuze combinatie van wit en eikdecor brengt deze collectie een frisse, lichte sfeer in je interieur. De strakke lijnen en slanke pootjes geven elk meubelstuk een subtiele Scandinavische uitstraling die perfect past in een modern of minimalistisch woonconcept. Deze salontafel biedt met een tafelblad van 100x50cm niet alleen ruimte voor drankjes, afstandsbedieningen en accessoires, maar ook handige opbergruimte onder het tafelblad. Het tafelblad is uitklapbaar tot een hoogte van 65cm en kan zo ook als kleine eettafel gebruikt worden. Met Morpheus creëer je een rustige, stijlvolle leefruimte waarin design en functionaliteit perfect samenkomen. Ontdek de volledige collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot