Salontafel Malmo - 120x60x45cm - met opbergruimte - eikdecor/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Malmo 120x60x45cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en antraciet. Met twee deuren en een open opbergvak.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.1 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103049841 |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng warmte en functionaliteit in je woonkamer met de Malmo salontafel. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie van eikdecor en antraciet zorgt voor een moderne en Scandinavische uitstraling. Het ruime open opbergvak is ideaal voor boeken, tijdschriften en decoratieve items. Achter de twee antracietkleurige deuren kun je dan weer allerlei spullen opbergen die anders in de woonkamer zouden rondslingeren. Ontdek al onze woonkamermeubels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob