Salontafel Leroy - 110x60x47cm - antraciet/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Leroy 110x60x47cm uit spaanplaat met afwerking in antraciet en eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23.8 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103040278 |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak je woonkamer compleet met de salontafel Leroy, een perfecte balans tussen modern design en praktisch gebruik. De tafel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie van warm eikdecor en antraciet zorgen voor een moderne en industriële look. Het ruim tafelblad van 110x60cm is ideaal voor koffie, decoratie en accessoires, terwijl de extra legplank onderaan perfect is voor boeken en tijdschriften. Voeg een vleugje elegantie en functionaliteit toe aan je interieur met de Leroy salontafel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob