Salontafel Izzy 110cm - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Izzy, samengesteld uit een grijze metalen frame, spaanplaat in witte eik en wit glas.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.7 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000063722 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 35,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze opvallende salontafel Izzy combineert leuke functionaliteiten met een warm decor en verschillende materialen. De tafel kan naar boven toe geopend worden en is binnenin in twee vakken verdeeld. Ook aan de zijkanten zijn twee open vakken geïntegreerd.
Het meubel rust op een stevig grijze metalen frame. Het meubel zelf is in een decor van witte eik, het kleine tafelblad is in smaakvol wit designglas gemaakt. Het salontafel is gemakkelijk in te zetten in een modern interieur met zachte kleuren!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob