Salontafel Essex - 120x60x45cm - eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Essex - 120x60x45cm - eikfineer
€ 259,00
€ 426,00
Veilig betalen
Rechthoekige salontafel Essex 120x60x45cm uit spaanplaat met afwerking in eikfineer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.2 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000104980 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Retro, Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Hout, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Essex rechthoekige salontafel is een stijlvolle en moderne toevoeging aan elke woonkamer. Het blad is gemaakt van gelakt eikenfineer, waardoor het een mooie en duurzame afwerking heeft. Het onderstel is van gelakt eikenhout, wat zorgt voor stabiliteit en stevigheid. De tafel meet 120x60x45 cm en is daarmee de perfecte maat om drankjes, boeken en andere spullen op te zetten. Met zijn strakke ontwerp en hoogwaardige materialen is de Essex salontafel een aanwinst voor elke ruimte. Verfraai je woonkamer vandaag nog met dit elegante en functionele meubelstuk!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's