Salontafel Caracas - 120x60x40cm - deens ovaal - eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Caracas - 120x60x40cm - deens ovaal - eikfineer
€ 149,00
€ 248,00
Kleur
Veilig betalen
De Caracas salontafel heeft een blad van eikenfineer en een stalen onderstel voor een moderne uitstraling. Afmetingen: 120x60x40 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.3 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000023594 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Fineer, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Caracas salontafel in deens ovaal is een stijlvolle toevoeging aan elke woonruimte. Met een blad van eikenfineer en een onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal straalt deze tafel verfijning en duurzaamheid uit. Met zijn afmetingen van 120x60x40 cm biedt hij voldoende ruimte voor het houden van bijeenkomsten of het uitstallen van decoratieve voorwerpen. De combinatie van hout en staal creëert een moderne en industriële look die de esthetiek van elke kamer zal verbeteren. Of je hem nu gebruikt voor het serveren van drankjes of als pronkstuk, de Caracas salontafel zal zeker indruk maken op je gasten en de tand des tijds doorstaan. Voeg dit meubel vandaag nog toe aan je huis en geniet van de voordelen van zijn kwaliteitsvakmanschap en tijdloze ontwerp.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's