Salontafel Akilli - 90x52x45cm - met opbergruimte - travertin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Akilli 90x52x45cm uit spaanplaat met afwerking in imitatietravertin. Met opbergruimte onder het opklapbaar tafelblad.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19.1 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0116008772 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 44,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ontdek de salontafels Akilli, de perfecte balans tussen design en functionaliteit. Deze tafel is gemaakt uit spaanplaat, afgewerkt met melamine in imitatietravertijn. De salontafel is niet alleen een trendy eyecatcher in de woonkamer, maar biedt ook slimme opbergruimte. Onder het opklapbaar tafelblad kan je boeken, afstandsbedieningen of andere woonaccessoires opbergen, waardoor je woonkamer altijd netjes blijft. De salontafel Akilli bestaat ook in het wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob