Romano Keramische Ovale Eettafel 180cm - Deens Ontwerp
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Romano Keramische Ovale Eettafel 180cm - Deens Ontwerp
€ 599,00
€ 661,00
Veilig betalen
Ontdek de praktische en stijlvolle Romano ovale eettafel van keramiek, met onderhoudsvriendelijke eigenschappen en een stalen frame met poedercoating. Nu kopen!
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 60 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-4565-88 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Beige |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De eettafel Romano keramiek Deens ovaal 180 cm is een prachtig stuk dat stijl en functionaliteit combineert. Het blad van travertin keramiek ziet er niet alleen elegant uit, maar is ook ongelooflijk gemakkelijk te onderhouden. Het gepoedercoate stalen spiderframe zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. De Romano-serie biedt een reeks bijpassende items om je eetkamer compleet te maken. Upgrade je eetervaring met deze prachtige en praktische tafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's