Relaxfauteuil Talgar - lichtgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Relaxfauteuil Talgar, gemaakt uit zwart gepoedercoat metaal en bekleed met een lichtgrijze stof.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45 |
| Zithoogte | 40 |
| Zitdiepte | 54 |
| Hoogte armleuning | 60 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000094071 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 76,00 cm |
| Lengte Product - cm | 86,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Voeg een klassieke toets toe aan uw woonkamer met deze Scandinavische relaxfauteuil Talgar. Gevoerd met kwaliteitsschuim en bekleed met een zachte, lichtgrijze stof biedt de relaxfauteuil een aangenaam comfort. De hoge rugleuning zorgt voor een optimale ondersteuning van de rug, en is voorzien van een kantelfunctie en voetbankje.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob