Rechthoekige eettafel Wicklow - 140x80x75cm - keramiek - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Rechthoekige eettafel Wicklow - 140x80x75cm - keramiek - grijs
€ 339,00
€ 583,00
Kleur
Veilig betalen
Moderne en elegante Wicklow eettafel met grijs keramisch blad en zwart stalen onderstel. 140x80x75 cm voor stijlvolle eetruimtes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 46.3 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024272 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De rechthoekige eettafel Wicklow is de perfecte mix van stijl en functionaliteit voor thuis. Met een bovenblad van grijs gepolijst keramiek in marmerlook en een onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal straalt deze tafel moderne verfijning uit. Met afmetingen van 140x80x75 cm biedt het voldoende ruimte voor maaltijden met familie en vrienden. Het strakke ontwerp en de hoogwaardige materialen maken het een duurzame en aantrekkelijke toevoeging aan elke eetkamer. Breng elegantie en veelzijdigheid in huis met de Wicklow eettafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's