Raket speeltent Minions
Laatste stuks
calcActive())">
Raket speeltent Minions
€ 17,80
€ 89,00
Veilig betalen
Speeltent Minions - uit stof gemaakt
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.815 |
| Merk | WorldsApart |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | WA167DEP |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw, Rood |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Materiaal | Kunststof Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Beleef spannende avonturen samen met de Minions in deze raketvormige speeltent. Voorzien van leuke accessoires zoals een kijkgaatje en oprolbare deur. Makkelijk op te bergen wanneer je hem niet meer nodig hebt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over WorldsApart
Worlds Apart wil kinderen laten opgroeien in een boeiende, creatieve omgeving. Het merk biedt daarom heel wat toffe kindermeubelen rond specifieke thema’s aan voor de kleinsten onder ons. Bovendien houdt Worlds Apart zijn ecologische voetafdruk zo laag mogelijk tijdens alle fasen van de productontwikkeling. Zo wil het bedrijf een mooie toekomst garanderen voor alle kinderen, op alle vlakken.
Bekijk alle producten van WorldsApart ->
Productvragen
Close in
's