Plaid cutie polyester licht roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Plaid Mila, 180x130 cm. Lichtroze.
Productinformatie
| SKU-Emob | JO7276 |
| Gewicht in kg per stuk | 2.18 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Merk | J-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 3,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Breedte Product - cm | 130,00 cm |
| Stijl | Winter |
Kruip op donkere winterdagen met dit dekentje en een kop warme chocomelk op de sofa en geniet van een gezellig tv-avondje. Wanneer het buiten koud is, is het niet altijd makkelijk om vanbinnen weer op te warmen, maar dankzij deze zachte, warme plaid zal je vanaf nu geen kou meer moeten lijden. Naast in de woonkamer kan plaid Mila ook perfect in de slaapkamer gebruikt worden. Plaid Mila is gemaakt uit 100 % polyester en is in bijna 20 verschillende kleuren verkrijgbaar. Je zal dus altijd een plaid vinden in een kleur die bij de rest van je interieur past.
Er zijn ook bijpassende kussens verkrijgbaar.
Wasinstructies: handwas, wassen op 30°
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over J-Line