Opbergmand Alfa - grijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergmand Alfa - grijs
€ 5,20
€ 13,00
Veilig betalen
Grijze opbergmand Alfa voor roomdivider.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.155 |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | FN1186 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 32,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 32,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Gebruik opbergmand Alfa om extra opbergruimte te creëren in je roomdivider. Deze grijze mand is ideaal om kleinere spullen in op te bergen en zorgt ervoor dat je roomdivider strak en georganiseerd oogt. De metalen ring dient als handvat.
Voor een speels effect kan je verschillende kleuren combineren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Vaak gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, maar ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen!
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's