Pizzaoven voor buiten Laurent staal - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Pizzaoven voor buiten Laurent staal - zwart
€ 265,00
€ 469,00
Veilig betalen
Pizzaoven en barbecue Laurent uit zwart staal. Met grillrooster en pizzasteen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.3 |
| Opties | Met wielen |
| Merk | Redfire |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OTLOR17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 46,00 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 160,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geniet van een klassieke barbecue of een authentieke pizza dankzij de pizzaoven en barbecue Laurent. De barbecue is gemaakt uit hoogwaardig zwart staal. Met de bijgeleverde pizzasteen geniet je van ambachtelijke pizza's gewoon in je eigen tuin. Dankzij de ingebouwde thermometer weet je wanneer de oven op temperatuur is. De schoorsteen zorgt ervoor dat de rook beter afgevoerd wordt. Met het handvat aan de zijkant en de wieltjes kun je de barbecue makkelijk verplaatsen. Lees bij het gebruiken van een barbecue altijd zorgvuldig de veiligheidsinstructies.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Redfire
Een sfeervol avondje helemaal compleet maken met een knisperend haardvuurtje? Met de verschillende producten van RedFire kun je alle kanten op. Zo zijn er producten voor warmte, licht en sfeer in de tuin, zoals vuurschalen, -korven en -haarden. Neem snel een kijkje en kies er jouw favoriet uit!
Bekijk alle producten van Redfire ->
Productvragen
Close in
's