Deksel voor barbecue Oryx - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Deksel voor barbecue Oryx - zwart
€ 139,00
€ 234,00
Kleur
Veilig betalen
Deksel voor barbecue Oryx uit zwart staal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Merk | Redfire |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OT82016 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 82,00 cm |
| Lengte Product - cm | 82,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 7,00 cm |
| Materiaal | Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit deksel uit zwart staal is perfect voor de barbecues Oryx. Plaats dit deksel op de barbecue als u deze niet meer gebruikt zodat er geen regen inkomt. Ook bescherm je op deze manier de plancha-ring uit RVS zodat deze langer mee gaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Redfire
Een sfeervol avondje helemaal compleet maken met een knisperend haardvuurtje? Met de verschillende producten van RedFire kun je alle kanten op. Zo zijn er producten voor warmte, licht en sfeer in de tuin, zoals vuurschalen, -korven en -haarden. Neem snel een kijkje en kies er jouw favoriet uit!
Bekijk alle producten van Redfire ->
Productvragen
Close in
's