Ovale eettafel Lagos - 200x100x76cm - travertin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ovale eettafel Lagos - 200x100x76cm - travertin
€ 525,00
€ 809,00
Kleur
Veilig betalen
Ovale eettafel Lagos 200x100x76cm uit MDF met afwerking in imitatie travertin. Geschikt voor 4 à 6 personen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 64.3 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO51820-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 100,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De eettafel 'Lagos' is een stijlvolle en veelzijdige eettafel die perfect is voor elk modern huis. Met zijn decor in beige travertijn en hoogwaardige MDF constructie is deze tafel zowel duurzaam als elegant. De geribbelde zuilbasis doet denken aan klassieke architectuur, maar door het strakke lijnenspel en het gebruik van natuurlijke tinten krijgt de tafel een eigentijdse twist. Met een hoogte van 76 cm, een lengte van 200 cm en een diepte van 100 cm biedt deze tafel voldoende ruimte voor maaltijden en bijeenkomsten. Geschikt voor 4 tot 6 personen. Verfraai je eetkamer vandaag nog met de tafel 'Lagos'.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's