Opbergbox Despi
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Draagbare opbergbox met riem, in verschillende kleuren, met afbeeldingen van bierflesjes en 'Keep cool'-slogan.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.85 |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL99200470 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 37,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Handige fanbox voor kinderen, waarin je eten en drinken op een droge plek kan wegstoppen. Je gooit de riem over je schouder en je kan het mandje bijgevolg erg gemakkelijk overal meenemen waar je naartoe gaat. Bij gebruik van een koelelement kan je zelfs de inhoud eenvoudig fris houden. Een handig object voor een (sportief) dagje uit met de kinderen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink