Nachtkastje Sueno met opberglade - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Sueno 44x33x35cm uit spaanplaat met afwerking in wit en accenten in eikdecor. Met opberglade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3302CH1T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 43,90 cm |
| Hoogte Product - cm | 34,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De slaapkamermeubels Sueno zijn ideaal voor de fans van de minimalistische Japandi-stijl. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. De accenten in eikdecor zorgen voor een warme touch. Dit nachtkastje is niet alleen trendy, maar ook praktisch. Op het nachtkastje en in het open vak heb je plaats voor bijvoorbeeld een leeslamp, glas water en je favoriete boek, terwijl je in de lade ruimte hebt om allerlei kleine spullen netjes en discreet op te bergen. Combineer met de andere meubels Sueno voor een volledige inrichting van je slaapkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot