Nachtkastje Irso 1 lade - acaciahout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Irso met open vak en 1 lade uit massief acaciahout met metalen frame.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2596-15 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 44,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Acaciahout |
| Aantal pakketten | 1 |
Nachtkastje Irso in massief acaciahout zorgt voor een authentieke look in je slaapkamer. Het kastje zweeft in een zwart metalen frame dat je door middel van een strip met drie schroefgaten aan de muur kan monteren. De hoogte van 45 cm is onderverdeeld in twee delen: onderaan is er een lade en daarboven vind je een open vak. Ook bovenop het kastje kan je nog spullen of decoratie plaatsen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob