Nachtkastje Alma met opberglade - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje 40x30x34cm uit spaanplaat met afwerking in Jackson eikdecor en accenten in zwart. Uitgerust met een opberglade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2078CH1T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 34,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij de combinatie van het warme eikdecor en de stoere zwarte accenten, past de collectie Alma perfect in de industriële woonstijl. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met metalen handgrepen. Dit nachtkastje biedt voldoende plaats om bijvoorbeeld een nachtlamp of gsm op te plaatsen, zodat je die 's nachts vlot bij de hand hebt. Het open opbergvak biedt ruimte voor je favoriete boeken, terwijl je in de lade allerlei spullen netjes en discreet kunt opbergen. Ontdek de volledige collectie Alma op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot