Legplank Boost - bruin
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Legplank Boost - bruin
€ 72,95
€ 79,00
Veilig betalen
Legplank Boost, gemaakt van spaanplaat met houtdecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1041 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 20,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze legplank met houtdecor is onderverdeeld in 3 vakken. Je kan de legplank bijvoorbeeld combineren met het bijpassende tv-meubel van de Boost-collectie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman
Het verhaal van Trasman begint in 1976 wanneer oprichter Eliseo Torrente een schrijnwerkerij opricht in een oude omgebouwde boerderij. Intussen is deze schrijnwerkerij uitgegroeid tot een heuse speler in de meubelbranche met klanten in maar liefst 32 landen. Alle meubels worden ontworpen en geproduceerd in Barcelona. Trasman produceert kwaliteitsvolle meubels voor slaap-, woon- en kinderkamer maar ook multifunctionele meubels en opbergmeubels die in elke ruimte een meerwaarde kunnen betekenen. Trasman werkt zelfs mee aan internationale projecten voor verscheidene professionals zoals architecten, binnenhuisarchitecten en decorateurs. Kortom met een Trasman-meubel zit je altijd goed.
Bekijk alle producten van Trasman ->
Productvragen
Close in
's