Ladeblok Kjenta met pennenbakje-2 lades

Stapelkorting:
meer kopen = meer korting!
De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.
Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.
Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.
- 10% korting vanaf 2 meubels
- 15% korting vanaf 3 meubels
- 20% korting vanaf 4 meubels
Ladeblok Kjenta is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in wit en bestaat uit 2 lades waarvan 1 met pennenbakje. De kast beschikt over 4 wieltjes waarvan 2 met rem.
Lees meer
Veilig betalen
Productinformatie
Montage vereist | Ja |
Samenstelling | 2 lades |
Soft Close | Nee |
Opties | Met wielen |
Kledingroede | Nee |
Spiegel | Nee |
Aantal deuren | 0 |
Aantal lades | 2 |
Aantal legplanken | 0 |
Met verlichting | Nee |
Met wielen | Ja |
Type kast | Ladeblok |
Type deur | Geen deuren |
Open rug | Nee |
Met slot | Nee |
Merk | Emob |
Te bestellen per [x] stuks | 1 |
SKU-Emob | AI-B1009W |
EAN | 4260347793430 |
Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Kleur | Wit |
Breedte Product - cm | 41,00 cm |
Lengte Product - cm | 46,00 cm |
Hoogte Product - cm | 43,00 cm |
Stijl | Modern |
Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
Aantal pakketten | 1 |
Totaal Gewicht kg | 15 |
Dit basic ladeblokje zal gemakkelijk passen in elk interieur. Het beschikt over 2 lades waarvan 1 met pennenbakje voor uw kantoorbenodigdheden. In de andere lade is plaats voor uw dossiers. Door de 4 wieltjes kan dit ladeblokje gemakkelijk verplaatst worden wanner dit nodig is en dankzij de remmen op 2 van de wieltjes kan dit ladeblokje gemakkelijk weer vastgezet worden. Dit ladeblokje is beschikbaar in verschillende uitvoeringen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
