Ladeblok Kjenta met pennenbakje-2 lades
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladeblok Kjenta is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in wit en bestaat uit 2 lades waarvan 1 met pennenbakje. De kast beschikt over 4 wieltjes waarvan 2 met rem.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met wielen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Type kast | Ladeblok |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AI-B1009W |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 46,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 43,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit basic ladeblokje zal gemakkelijk passen in elk interieur. Het beschikt over 2 lades waarvan 1 met pennenbakje voor uw kantoorbenodigdheden. In de andere lade is plaats voor uw dossiers. Door de 4 wieltjes kan dit ladeblokje gemakkelijk verplaatst worden wanner dit nodig is en dankzij de remmen op 2 van de wieltjes kan dit ladeblokje gemakkelijk weer vastgezet worden. Dit ladeblokje is beschikbaar in verschillende uitvoeringen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob