Kajuitbed Xavier - dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Natuurkleurig kajuitbed Xavier met diverse opbergmogelijkheden, vervaardigd uit massief dennenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 59 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Kajuitbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 5 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL30400630 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 96,00 cm |
| Lengte Product - cm | 209,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 48,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Het natuurkleurige kinderbed Xavier is vervaardigd uit massief dennenhout. Deze comfortabele slaapplek biedt ook heel wat opbergruimte dankzij de verschillende lades en opbergvakken aan de zijkant. Het nachtkastje kan overigens onder het bed geschoven worden.
De lattenbodem is inbegrepen, een geschikte matras kan je zelf uitkiezen op onze site. Kajuitbed Xavier is ook beschikbaar in een witte versie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink