Kinderbed New York 90x200cm metaal - geel
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kinderbed New York 90x200cm metaal - geel
€ 229,00
€ 515,00
Kleur
Veilig betalen
Geel metalen bed van het Belgische merk Vipack.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VINYBE9021 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Geel |
| Breedte Product - cm | 98,00 cm |
| Lengte Product - cm | 210,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 111,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
Voeg een industriële toets toe aan de kinderkamer met dit geel metalen bed (90x200cm). Gemakkelijk te combineren met andere stijlen. Verkrijgbaar in verschillende kleuren. De lattenbodem is inbegrepen. Neem zeker ook een kijkje naar onze andere bed toebehoren en koop hier jouw matras aan een voordelige prijs.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Glenn Vanthuyne
Mooie kwaliteit
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's