Kinderbed Danz 90x200 cm - white wash
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
White wash eenpersoonsbed Danz van massieve den, geschikt voor een matras en lattenbodem van 90x200 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20900144 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 104,00 cm |
| Lengte Product - cm | 212,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 2 |
Een kinderkamer met tijdloze uitstraling die tegelijkertijd licht en luchtig is? Dan moet je zeker de slaapkamerserie Danz ontdekken! De meubelen van deze collectie zijn gemaakt van massief dennenhout.
Een comfortabel bed mag uiteraard niet ontbreken in de slaapkamer. Dit eenpersoonsbed is geschikt voor een matras en een lattenbodem van 90 x 200 cm. Beide kan je op onze site aankopen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink