Kiddy hangplank 65 cm - lichtgrijs
Veilig betalen
Kiddy hangplank (65 cm) in lichtgrijze kleur en MDF gelakt.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.5 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIKIHP6515 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 65,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 21,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij de Kiddy hangplank (65 cm) kan je heel wat spulletjes tentoonstellen in de kinderkamer. Een hangplank is ideaal om de kinderkamer te decoreren, bijvoorbeeld met wat leuke fotokaders.
Deze Kiddy hangplank heeft een lichtgrijze kleur en is MDF gelakt. Het heeft ook een voor- en achterzijde die ervoor zorgen dat je spulletjes goed blijven staan.
Bovendien kan je dit perfect combineren met de kleinere Kiddy hangplank van 45 cm.
Kies je favoriete herinneringen uit en geef de kinderkamer een gezellige en aangename sfeer!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack