Keukenset Mailand | Toestellen niet inbegrepen | High Glossy White
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| SKU-Emob | HD624.1.6210 |
| Gewicht in kg per stuk | 263 |
| Apparaten | Spoelbak |
| Montage vereist | Ja |
| Opties | Met lades, Zonder toestellen |
| Soft Close | Nee |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Hoogglans wit |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 12 |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Lengte Product - cm | 330,00 cm |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
De Milan-keukenset in hoogglans wit-eiken Sonoma-afwerking is een veelzijdig keukenblok met een aantal belangrijke kenmerken en voordelen.
Belangrijkste kenmerken:
- Koelkast: het meubel heeft een ingebouwde koelkast voor het handig opbergen van bederfelijke etenswaren.
- Ladekast: met twee uittrekbare planken biedt de voorraadkast voldoende ruimte voor het organiseren en opbergen van droge waren en benodigdheden voor de voorraadkast.
- Wandkast: de kast heeft twee kleppen en een deur en biedt extra opbergruimte voor spullen die je binnen handbereik wilt houden.
- Onderkast: dit meubel heeft een SK en twee uittrekelementen, voor handige opbergruimte voor potten, pannen en ander keukengerei.
- Ombouw kookplaat: met twee SK en één A biedt de kookplaatombouw een speciale ruimte voor je kooktoestellen, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent wordt.
- Spoelunit: de ééndeurs-spoelunit is ontworpen voor gebruik met de vaatwasser en biedt een handige en functionele ruimte voor het wassen van borden en keukengerei.
- Werkblad: de unit wordt geleverd met een ruim werkblad, dat een stevig en duurzaam oppervlak biedt voor het bereiden van maaltijden en andere keukentaken.
- Ingebouwde spoelbak: de unit is voorzien van een ingebouwde spoelbak, zodat je makkelijk toegang hebt tot water en makkelijk kunt schoonmaken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held