Keukenbakkersrek, staal en spaanplaat, 21kg
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Keukenbakkersrek, staal en spaanplaat, 21kg
€ 71,50
€ 143,00
Veilig betalen
Dit bakkersrek is gemaakt van spaanplaat en staal in een rustieke bruine en zwarte afwerking. De afmetingen (40 x 80 x 167 cm / 21 kg) zorgen voor voldoende opbergruimte, terwijl de maximale statische belasting van elke plank (10-15 kg) nog praktischer is. Inclusief montagekit en instructies
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast keuken |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-KKS019B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 167,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit stijlvolle en praktische keukenbakkersrek is een ideale aanvulling voor elke keuken of eetkamer. Met een rustieke bruine en zwarte afwerking en gemaakt van spaanplaat en staal, zal dit rek een vleugje verfijning en charme aan je huis toevoegen. De afmetingen van het product zijn 40 x 80 x 167 cm (D x B x H) en heeft een maximale statische belasting van 10 kg voor elke bovenste plank, 15 kg voor elke middelste plank en 15 kg voor elke onderste plank. Het hele rek weegt slechts 21 kg. Het rek wordt geleverd met een montagekit en installatie-instructies om het eenvoudig en snel in elkaar te zetten. Het bevat ook 6 S-vormige haken voor het ophangen van pannen, keukengerei en andere kleine voorwerpen. Er wordt ook een anti-tip kit meegeleverd met verlengde steunen die voor stabiliteit zorgen en omvallen voorkomen. Dit multifunctionele bakkersrek brengt een geheel nieuw niveau van stijl en functionaliteit in elke keuken of eetkamer. De traditionele rustiek bruine en zwarte afwerking creëren een uitnodigende sfeer en de opbergplanken bieden voldoende ruimte voor al je kookbenodigdheden. Niet alleen dat, maar het royale draagvermogen van elke plank maakt het ook geschikt voor zwaardere items.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's