Kajuitbed Forrest 90x200 cm - massief beukenhout - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kajuitbed Forrest 90x200 cm - massief beukenhout - wit
€ 349,00
€ 665,00
Kleur
Veilig betalen
Kajuitbed Forrest uit hoogwaardig massief beukenhout. Inclusief lattenbodem van 90x200cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.55 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Kajuitbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIFOKB9014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 68,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Het FORREST kajuitbed 90x200cm is een prachtig Belgisch ontwerp gemaakt van hoogwaardige beuk. Met zijn stijlvolle rustieke uitstraling past dit kajuitbed perfect in elk slaapkamerinterieur. Daarnaast biedt dit bed niet alleen een comfortabele slaapplek, maar ook een gezellige zitplek om te ontspannen of te genieten van een rustig moment. De FORREST collectie is ontworpen met oog voor detail en straalt kwaliteit uit op elk niveau. Investeer in tijdloos design en geniet van de vele voordelen van dit prachtige kajuitbed.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's