Hoofdkussen Ergo visco-elastisch schuim 52x42cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoofdkussen Ergo uit visco-elastisch schuim, 52x42cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DVKS01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 54,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 12,00 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit ergonomische hoofdkussen biedt voldoende ondersteuning voor het hoofd en voelt ontzettend comfortabel aan. De kern is vervaardigd uit visco-elastisch schuim. Dat materiaal wordt zowel thuis als in de medische en verzorgingssector gebruikt. Het wordt aanbevolen bij preventieve behandeling van nekklachten. De tijk is gemaakt uit bamboestof.
Het hoofdkussen reageert op lichaamswarmte en past zich volledig aan je lichaamsvorm aan. Daardoor zorgt het voor een verbeterde bloedcirculatie en een relaxatie van spieren en gewrichten. De afmetingen van het hoofdkussen zijn 52x42cm. Het is bovendien verpakt in een handige draagtas.
Eigenschappen:
- behoudt veerkracht
- made in Belgium
- temperatuurgevoelig
- afneembare hoes is wasbaar op 60 °C
- 5 jaar garanite
- ergonomisch
- antiallergisch
- antihuisstofmijt behandeld: geen overlevingskans voor huismijten, bacteriën en schimmels
- antidoorligging
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob