Hoekbank Tweety rechts - 192x137x82cm - grijze stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekbank Tweety 192x137x82cm met bekleding in grijze stof.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PGA140440 |
| Gewicht in kg per stuk | 45 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 50 |
| Zithoogte | 44 |
| Zitbreedte | 172 |
| Type bank | Hoekbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | PGS |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Lengte Product - cm | 192,00 cm |
| Breedte Product - cm | 137,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
De hoekbanken Tweety zijn de perfecte combinatie van modern design en ultiem comfort. De bank heeft een bekleding in zachte grijze stof en is uitgerust met een chaise longue, ideaal om heerlijk languit te ontspannen. Het eigentijdse ontwerp past moeiteloos in verschillende interieurs, van modern tot Scandinavisch. Dankzij zijn compacte formaat past deze bank moeiteloos in zowel kleinere als grotere woonruimtes. De hoek kan zowel links als rechts gemonteerd worden. Ontdek alle banken Tweety op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over PGS