Hoekbank Holmes rechts - leuningen verstelbaar - donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoekbank Holmes 265x216x94cm met bekleding in donkergrijze stof. Met opbergruimte, verstelbare hoofdsteunen en ingebouwde USB-poort. Om te vormen tot slaapbank.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PGA140511 |
| Gewicht in kg per stuk | 127 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Opties | Met opbergruimte |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Met armleuning | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 3.5 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 54 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitbreedte | 187 |
| Type bank | Hoekbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | PGS |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 3 |
| Hoogte Product - cm | 94,00 cm |
| Lengte Product - cm | 265,00 cm |
| Breedte Product - cm | 216,00 cm |
| Stijl | Modern |
De hoekbanken Holmes zijn de perfecte mix van modern design, ultiem comfort en slimme functionaliteit. Met zijn strakke lijnen, zachte bekleding in donkergrijze stof en handige extra’s is deze bank een must-have voor ieder interieur. De verstelbare hoofdsteunen bieden optimale nek- en hoofdondersteuning, zodat je altijd comfortabel zit. Dankzij de ingebouwde opbergruimte kun je dekens en kussens makkelijk opbergen. De ingebouwde USB-poort maakt het dan weer makkelijk om je tablet of telefoon op te laden. Bovendien zijn twee extra krukjes voorzien in de armleuning. Handig als je extra zitplaatsen nodig hebt, en makkelijk weg te bergen als je ze niet nodig hebt. Bovendien is deze bank ook nog eens in een handomdraai om te vormen tot een ruime slaapbank.
Ontdek alle mogelijkheden die de hoekbank Holmes je kan bieden!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over PGS