Hemelbed Charlotte 90x200 met voile - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit hemelbed Charlotte van massief den, geschikt voor een matras van 90 x 200 cm. Inclusief lattenbodem en voile.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VIPICOHB901402 |
| Gewicht in kg per stuk | 44.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Hemelbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 191,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Breedte Product - cm | 97,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
Op zoek naar een hemelbed zonder overbodige franjes? Dan zal het strakke design van hemelbed Charlotte jou wel bekoren. Dit witte bed is gemaakt van massief den. Je kan het bed zo op zich in de kinderkamer installeren of aankleden met de bijgeleverde voile.
Hemelbed Charlotte is geschikt voor een matras van 90 x 200 cm. Een extra pluspunt is dat de lattenbodem reeds is inbegrepen.
Dit bed is ook verkrijgbaar in taupe en in de afmetingen 140 x 200 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack