Halfhoogslaper Forrest met bedtent Caribbean Pirates - beukenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Halfhoogslaper Forrest met bedtent Caribbean Pirates - beukenhout
€ 490,95
€ 930,00
Veilig betalen
Halfhoogslaper Forrest uit massief beukenhout inclusief bedtent Caribbean Pirates. Lattenbodem inbegrepen, geschikt voor een matras van 90x200 cm, matras niet inbegrepen.
Lees meer
Productinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOHS10511 |
| Gewicht in kg per stuk | 50.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Halfhoogslaper |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Thema | Piraat |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Materiaal | Hout, Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Hoogte Product - cm | 114,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 135,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 5 |
De Forrest halfhooslaper 90x200 cm is een stijlvolle en ruimtebesparende oplossing voor elke slaapkamer. Gemaakt van hoogwaardig beukenhout, straalt deze halfhoogslaper kwaliteit en elegantie uit in elk detail. Het bed is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en is voorzien van een stevige ladder met brede treden. Deze set bestaat uit de Forrest-halfhoogslaper en de Caribbean Pirates-bedtent. De Caribbean Pirates-bedtent in zwart polyester is bedrukt met een piratenvlag en een scheepsroer. Kortom, deze set is onmisbaar voor kleine piraatjes.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's