Hoogslaper Camillia - 90x200cm - met bureau en opbergruimte - beige/terracotta
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hoogslaper Camillia - 90x200cm - met bureau en opbergruimte - beige/terracotta
€ 507,50
€ 1.015,00
Veilig betalen
Hoogslaper Camillia 205,9x104,1x183cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in beige en terracotta. Uitgerust met bureau, opbergruimte en spiegel. Met een ligoppervlak van 90x200cm, matras niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 173.95 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Hoogslaper |
| Met bureau | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geperforeerde bodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB135996 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Terracotta, Beige |
| Breedte Product - cm | 104,10 cm |
| Lengte Product - cm | 205,90 cm |
| Hoogte Product - cm | 183,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 4 |
Droom zalig weg met de kinderkamermeubels Camillia. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in beige en terracotta accenten, voor een warme uitstraling. Deze hoogslaper is ideaal voor gezinnen die beperkt zijn in ruimte. Onder het bed is een bureau met opbergruimte voorzien. Daarnaast is er ook nog een kledingkast met kledingroede, een opbergrek met vier open vakken en een spiegel voorzien. Het bed heeft een ligoppervlak van 90x200cm. De matras is bij dit bed niet inbegrepen. Optioneel kan je ook een prikbord bijkopen om op het bureau te zetten. Ontdek de volledige collectie Camillia op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's