Fauteuil Glasgow - steengrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Fauteuil Glasgow - steengrijs
€ 265,00
€ 434,00
Kleur
Veilig betalen
Verfraai je ruimte met de stijlvolle Glasgow Stoel in steengrijs. Met 100% polyester, grenen en staal voor duurzaamheid en comfort.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46 |
| Zithoogte | 44.5 |
| Zitdiepte | 52 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN1101159 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 70,00 cm |
| Lengte Product - cm | 79,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 98,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Polyester, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Hout | Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Glasgow fauteuil in steengrijs is een prachtige aanwinst voor elke kamer. Deze stijlvolle stoel heeft een 100% polyester bekleding in een prachtige steenkleur, aangevuld met slanke zwarte poten van duurzaam staal. Het stevige vurenhouten frame zorgt voor langdurige duurzaamheid en ondersteuning. Of je de Glasgow Chair nu gebruikt als eetkamerstoel of als pronkstuk in je woonkamer, hij is zowel stijlvol als comfortabel. Upgrade je ruimte vandaag nog met deze veelzijdige en chique stoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's